Lõuna-Korea staaride puhul on paeluv see, et nad on osavad mitte ainult näitlejameisterlikkuses, vaid ka erinevates valdkondades. Kas teadsite, et mõned kõige populaarsemad näitlejad alustasid oma karjääri professionaalsete sportlastena?

Jätkake lugemist, et saada rohkem teavet näitlejate kohta, kes treenisid kunagi sportlaseks!

1. Ahn Bo Hyun

Ahn Bo Hyun, näitleja, kes pärast megahiitsetes sarjades 'Minu nimi' ja 'Yumi rakud' palju kõlapinda tekitas, oli kunagi professionaalne sportlane.Ahn Bo Hyun(Foto: Singles Magazine'i Instagram)

Enne näitlejadebüüti oli Ahn Bo Hyun professionaalne ja rahvuspoksija. Ta alustas treenimist keskkoolis, et saada eluaset ja toitu, ning osales paljudel amatöörpoksivõistlustel.

Ahn Bo Hyun(Foto : tvN / Naver)
Ahn Bo Hyun

Oma raske töö tõttu võitis näitleja rahvuslikul poksivõistlusel kuldmedali. Ta lõpetas spordi pärast vigastust. Pärast seda alustas ta modellikarjääri ja asus peagi näitlema.

2. Lee Si Young

Järjekordne raketiaugustaja tööstuses! Lõuna-Korea näitlejanna Lee Si Young laiendas näitlemise ajal oma karjäärispektrit.

Lee Si Young(Foto: Lee Si Young ametlik Instagram)

Ta otsustas poksiga tegelema hakata pärast seda, kui oli saanud oma viimase projekti jaoks erialase koolituse, mis hiljem tühistati.

Lee Si noor armas kodu(Foto: Instagram)

Pärast arvukate auhindade jagamist sai Lee Si Youngist esimene Lõuna-Korea naiskuulsus, kes pälvis 2013. aasta riiklikul sportlaste võistlusel Korea amatööride esinduspoksija tiitli.

TEILE VÕIB MEELDIDA SEE: 5 veebifilmil põhinevat K-draamast, mida sel nädalavahetusel joodi: me kõik oleme surnud, Yumi rakud, äriettepanek, palju muud

2015. aastal katkestas ta kahjuks poksist varakult nihestatud õla tõttu, mis muutis tema õigeuskliku hoiaku lõunakäpa hoiakuks.

3. Laul Hye Kyo

'Päikese järeltulijate' staar Song Hye Kyo treenis enne näitlejana debüüti iluuisutamissportlaseks.

Laul Hye Kyo(Foto: Vogue Hong Kong | Chaumet Official)

Näitlejanna veetis aastaid seda spordiala meisterdades, kuid otsustas peagi treenimist mitte jätkata. Seejärel liitus ta meelelahutustööstusega pärast seda, kui talendiagentuur ta avastas.

4. Laul Joong Ki

Song Hye Kyo filmi 'Descendants of the Sun' kaasnäitleja ja eksabikaasa Song Joong Ki oli kunagi ka rahvasportlane!

Laul Joong Ki(Foto: Historydnc ametlik Instagram / Netflix)

Näitleja on endine lühiraja kiiruisutamise rahvasportlane üle 12 aasta. Ta esindas oma kodulinna Daejeoni rahvusvõistlustel.

Kahjuks vigastas Song Joong Ki oma hüppeliigest, mis ei lasknud tal võistlusel osaleda. Tänu sellele otsustas ta oma uisutamiskarjääri mitte jätkata.

Laul Joong Ki(Foto: Historydnc ametlik Instagram | Netflix)

Oma hiljutistes draamades 'Kolmik' ja 'Vincenzo' näitas tippnäitleja areenil oma veel elavat annet uisutajana. Vaata seda siit:

5. Seo Ji Sub

Algne 'oppa' ja tippstaar Seo Ji Sub treenis 10-aastaselt ujujaks.

Nii et Ji Sub(Foto: 51K ametlik Instagram)

11 aastat valdas ta kõiki ujuja ujumis-, hingamis- ja võistlustehnikaid. Ta liitus isegi rahvusmeeskonnaga ja tõi 1997. aastal Korea meistrivõistlustel koju pronksi.

Kui temast sai kuulsus, lõpetas ta ujujana võistlemise ja keskendus lihtsalt karjäärile.

LOE ROHKEM:5 alahinnatud täiskasvanuks saamise draamafilmi ja filmi, mida üks kord elus vaadata

Sellest hoolimata hoiab 45-aastane staar näitleja, modelli ja lauljana keha saleda ja kindlana.

Kiltandkeeley omab seda artiklit.

Kirjutas Elijah Mully.