Milano moenädalat tähistanud Korea kuulsuste agentuurid avaldasid avaldused uudse koroonaviiruse (COVID-19) võimaliku nakatumise pärast. Just hiljuti kinnitati, et pärast ürituselt naasmist oli kahe Chungha töötaja COVID-19 test positiivne. Chungha, aga ka NU'ESTi Minhyun ja tema töötajad, kes samuti mainekal üritusel osalesid, olid negatiivsed.

2. märtsil rääkisid Han Ye Seuli ja Park Min Youngi esindajad kohe pärast moenädalal osalemist staaride ja töötajate hetkeseisundist. Han Ye Seuli agentuur Partners Park avaldas avalduse, et näitlejannal ja tema töötajatel pole tervisega probleeme. Samuti teatasid nad, et kui kunagi tekivad kerged sümptomid, tehakse neile võimalikult kiiresti testid.

Park Min Youngi ettevõte Namoo Actors teatas, et nende staaril ei olnud ühtegi ühendust ega lendu, ta ei ööbinud hotellides, ei valinud marsruute ega suhelnud nendega, kellel olid kinnitatud sümptomid. Nad võtsid juba ennetava tegevusena ühendust tervisekeskusega, kuid Park Min Youngi ei testita ega isoleerita. Selle asemel soovitati neil igasugust arengut jälgida.Seetõttu jäävad Park Min Youngi praeguse draama 'Ilusa ilmaga lähen sinu juurde' võtted sel nädalal ootele ning tema tegevuste ja etenduste ajakava vähendatakse igaks juhuks nii palju kui võimalik.

Chungha agentuur MNH Entertainment avalikustas eelmise nädala lõpus, et kahe nende töötaja testid olid viiruse suhtes positiivsed pärast plaanitud tegevuselt Itaaliast naasmist. 3. märtsil täpsustas noor laulja, et tema mänedžer ei kuulu kahe personali hulka, kes praegu vaatluse all on.

Oma 1000. sünnipäeval ja debüüdi tähistamisel V Live'is jagas Chungha, et oli aruanne, mille kohaselt oli kahe tema agentuuri töötaja test positiivne. Ja isegi enne seda juhtumit olid nad juba turvaliselt isoleeritud. Samuti sattusid nad kohe pärast Koreasse naasmist isolatsiooni. Nagu ka teistes aruannetes väideti, andsid laulja ülejäänud töötajad viiruse suhtes negatiivsed testid.

Noor laulja lükkas ka valeväited ümber ja ütles, et kõigi tema mänedžeride test oli COVID-19 suhtes negatiivne. Ta väljendas ka oma nördimust võltsuudiste avaldamise pärast. Vaatamata agentuuri ametlikule avaldusele tundis laulja pettumust pettuse pärast.

Ta ütles, ' Tundub vale, et sellised teated ilmusid isegi pärast seda, kui agentuur avaldas ametliku avalduse. Ma tunnen [sellepärast] pisut nördimust ja haiget. '

Ta jätkas, ' Ühes aruandes väideti, et kinnitati, et minu juht kuulus nende kahe mõjutatud töötaja hulka. See aruanne ei vasta tõele. Kõigi juhtide COVID-19 test oli negatiivne. Kolm juhti on kõik väga terved. '

Chungha lõpetas oma avalduse, kinnitades kõigile, et tema ja ta juhtidega on kõik korras.

'Kõik, pole millegi pärast muretseda, nii et palun ärge muretsege,' ütles ta.