SBS TV peagi ilmuv kontoriromantikas draama andis ülevaate Ahn Hyo Seopi ja Lee Deok Hwa ärilisest suhtest!

Ahn Hyo Seop järgib järeleandmatult vanaisa Lee Deok Hwa korraldusi

SBS TV uusim rom-com-sari 'Äriettepanek' jagas põgusa pilgu Ahn Hyo Seopi ja Lee Deok Hwa igapäevaelust vanaisa ja lapselapsena.

(Foto: SBS)
Kim Sejeong ja Ahn Hyo Seop

'Äriettepanek' on romantiline komöödiadraama, mille keskmes on Shin Ha Ri seiklused toiduuurijana päeval ja Kang Tae Mu pimekohting öösel. Nad teavad vähe, nad näevad üksteist tööl iga päev.Draama peaosas Ahn Hyo Seop kehastab Kang Tae Mud, kes on toidufirma karm, kuid nägus tegevjuht. Vastand on Kim Sejeong, kes kehastab tavalist kontoritöötajat Shin Ha Ri, kes varjab oma veidrat isiksust, et muutuda pimekohtingul karismaatiliseks naiseks.

(Foto: SBS)
Kim Sejeong

Draamas sunnib Kang Tae Mu vanaisa Kang Da Goo minema pimekohtingule, et leida abiellumiseks sobiv poissmees.

Kang Da Goo, keda kehastab Lee Deok Hwa, on toidufirma K-FRESH president. Nagu Kang Tae Mu, on ka tema range perfektsionist.

(Foto: SBS)
Ahn Hyo Seop

Vereliini elus hoidmiseks on ta otsustanud abielluda oma pojapojaga kena noore naisega, andes Kang Tae Mule 'kandidaatide nimekirja', vaatamata tema taunimisele.

Enne oma kauaoodatud väljalaskmist avalikustas 'A Business Proposal' fotod Kang Tae Mu-st ja Kang Da Goost. Fotol näevad need kaks teineteist ettevõttes.

(Foto: SBS)
Ahn Hyo Seop ja Lee Deok Hwa

Kang Da Goo tervitab oma pojapoega särava naeratusega, kuid Kang Tae Mu ei ole tegelikult huvitatud sellest, mida tema vanaisal on öelda, mis tõstab atmosfääris pingeid.

KUI SA JÄKSID SELLEST MÄRKA:Ahn Hyo Seop, Kim Se Jeong, Kim Min Kyu ja teised näitavad peatamatut keemiat 'Äriettepanekus' esimesel stsenaariumi lugemisel

Draama näitab, kuidas Kang Da Goo purustab Kang Tae Mu läbimatud müürid enda ümber, kui nende suhe muutub tormiliseks. Draama lavastusüksus garanteerib huvitava suhte, mida vaatajad uues draamas ootavad.

Lisaks on 'Äriettepanek' esimest korda eetris esmaspäeval, 28. veebruaril kell 22.00. KST SBS TV-s.

Kas sa teadsid? Ahn Hyo Seop, Kim Sejeongi draama põhineb veebifilmil

Ahn Hyo Seopi ja Kim Sejeongi peagi ilmuv rom-comi draama põhineb samanimelisel populaarsel veebiromaanil, mis sai kuulsuse pärast veebifilmide ilmumist.

(Foto: SBS)
Kim Sejeong, Ahn Hyo Seop, Kim Min Gyu ja Seol In Ah

Veebifilmi versioon, mis kannab pealkirja 'Kontori pimekohting', kogus rohkem kui 320 miljonit vaatajat ja avalikkus võttis selle nii riigis kui ka rahvusvaheliselt hästi vastu.

LOE ROHKEM: Ahn Hyo Seop ja Kim Se Jeong jagavad magusat hetke paduvihma all SBS-i uues draamas 'Äriettepanek'

Teisest küljest juhivad filmi 'Äriettepanek' koos režissöör Park Seon Ho ('Kahtlane partner') ning stsenaristid Han Seol Hee ja Hong Dong Hee ('Young Ae').

'Äriettepanek' tagab paljutõotava draama, mis pakub lohutust, tervendamist ja meelelahutust, millest keegi ei tohiks kunagi ilma jääda.

Kiltandkeeley omab seda artiklit.

Kirjutas Elijah Mully.