OCN-i uues nädalavahetuse draamas pealkirjaga 'Rugal' on pilguheit mõnele selle uutele kaadritele, kus osalevad Choi Jin Hyuk, Jo Dong Hyuk, Jung Hye In ja Park Sun Ho oma esimeseks ühiseks missiooniks. OCN-i märulidraama 'Rugal' jõudis eetrisse möödunud aasta 28. märtsil ning see tõmbas vaatajaid oma tegevusterohke ja kiiresti areneva süžeega.

Choi Jin-Hyuki kehastatud Kang Ki-Beom kehastab eliitdetektiivi tegelast. Praegu tegeleb ta Argose-nimelise kuritegeliku ühenduse uurimisega, kuid oma majja jõudes avastab ta mitu meest, kes kannavad maske.

Argosest saadetud maske kandnud mehed mõrvasid Kang Ki-Beomi pere, tema naise ja lapse. Nad peksid Kang Ki-Beomi läbi ja võtsid välja tema mõlemad silmamunad. Ta jäi pimedaks ja teadvuseta, kuid kui Kang Ki-Beom ärkab, avastab ta end haiglast ja teda süüdistatakse mõrvas. NIS leidsid Kang Ki-Beomi ja nad lähenesid talle.Detektiiv Kang Ki Beom oli suremise äärel, kuid suutis end lunastada ja sai kangelaseks, kui talle anti bioonilised silmad ja ta määrati astuma vastu Hwang Deuk Goole, keda mängis Park Sung Woong. Ta valiti NIS-i korraldatud ainulaadse meeskonna „Rugal” liikmeks.

Moodsa biotehnoloogia abil anti talle kaks erilise võimega kunstlikku silmamuna. Eriagent Kang Ki-Beom ja Rugali meeskond asuvad seejärel kuritegelikke ühendusi maha võtma. Esimeses üles seatud episoodis näete konflikti eriorganisatsiooni Rugal, mis muudab inimesi biotehnoloogia abil relvadeks, ja terroriorganisatsiooni Argos vahel.

Ja teises osas avaldas draama kaadrid Rugali kangelaste rühmast, kes kavatsevad koos töötada, et Argose vastu astuda. Kuna nad on osa salaorganisatsioonist, peab meeskond täitma kõik oma missioonid vargsi ja salastatult. Kim Min Sangi kehastatud režissöör Choi Geun Chul jagab meeskonna korraldusi ning tegelane Han Tae Woong kehastas Jo Dong Hyuki, Song Mi Na kehastas Jung Hye In ja Lee Kwang Chul Park Sun Ho töötab koos Kang Ki Beomiga. mängis nende juhina Choi Jin Hyuk.

Meeskond tungib Argose juhi Go Yong Deoki pulmatseremooniasse, mida kehastab Park Jung Hak ja Choi Ye Won kehastas Han Ji Wani, et tekitada Argose organisatsioonis tohutu konflikt. Neljale meeskonnaliikmele antakse oma ülesanded ja nad püüavad koos vaenlasi kukutada.

Draama peaprodutsent (CP) Song Jin Sun ütles, et eelseisev osa järgib Rugali meeskonna tegevusterohket esimest missiooni. Nad usuvad kindlalt, et lugu kangelastest, kellel on tohutu jõud, kuid kes peavad õppima oma võimeid kontrollima, et luua suurepärane meeskonnatöö, on huvitav ja tõmbab vaatajaid endasse.

Rugali meeskonna esimese missiooni tulemus avalikustatakse 'Rugali' järgmises osas, mis on kavas eetrisse jõuda kell 22.50. KST sel 29. märtsil.