JTBC uusim draama 'IDOL', mida juhib EXID Hani, avaldas 12. oktoobril oma esimese tiiservideo, jagades pilguheite tegelikkusele ja iidoligrupiks saamise eesriide taga toimuvale.

EXID Hani, Cosmic Girls Exy, Laboum Solbin ja teised näitavad filmis 'IDOL' rasket tööd

Ringhäälinguhiiglase JTBC uus esmaspäevane ja teisipäevane draama 'IDOL' (tuntud ka kui 'IDOL: riigipööre') avaldas 12. oktoobril oma esimese tiiseri.

Draamas saavad Je Na (EXID Hani), Hyun Ji (Laboum Solbin), Stella (Han So Eun) ja L (Exy) osa kuueaastasest tüdrukuterühmast Cotton Candy, kes kannatavad karmi ja kivine osa nende iidolielust.(Foto: JTBC)

Cotton Candy on rühmitus, mida nimetati ebaõnnestunuks pärast seda, kui ta ei saavutanud midagi isegi pärast kuueaastast debüüti. Rühm ootab nüüd vaid üht imet, mis aitab neil enne laialiminekut populaarsust koguda.

KUI SA JÄKSID SELLEST MÄRKA: JTBC avalikustab EXID Hani kaadrid kui üksildane iidol tulevases draamas

Video alguses ilmub fraas 'nii kaua kuni elad, unista', mis väljendab unistajate hiilgust, kelle unenäod on pimedusest ja armidest pingul, kuid ei anna kunagi alla.

Lisaks toob tekst 'see on unistus, mis isegi siis, kui sa kaotad ja kukud' tõstab esile Cotton Candy meeleheitliku reaalsuse, mida pole kuue aasta debüüdi jooksul korralikult tunnustatud.

(Foto: JTBC)

Cotton Candy liikmeid näeb ringi jooksmas, justkui jookseksid oma unistuste poole, mida nad on nii kaua igatsenud.

Veelgi enam, see kujutab endast seda, kuidas Cotton Candy ei saa veel oma unistustest loobuda, pannes potentsiaalsete vaatajate südamed puperdama.

Je Na, Hyun Ji, Stella ja L näitasid ka oma töökaid isiksusi, kui nad tantsisid ja laulsid, higistasid palju, et tõestada, et nad on kiitmise ja tunnustuse väärilised.

LOE ROHKEM: Cosmic Girls' Exy ühineb EXIDi Hani, Kwak Si Yangi ja Kim Min Kyuga JTBC draamas 'Idol'

(Foto: JTBC)

Video meeleolu muutub seejärel fraasiga 'iga päev korralikult, unistama teisest unistusest ilma kahetsusteta', mis annab märku, kuidas 'ebaõnnestunud' Cotton Candy tõuseb taas oma uutel viisidel ja unistustes.

'IDOLi' produktsioonimeeskond ütles: 'Oodake EXID Hani, Cosmic Girls Exy ja Laboum Solbini eelseisvas draamas ning andke neile palju armastust ja tuge.'

'IDOL' eeltootmine ja lisateave

'IDOLi' režissöör on režissöör No Jung Chan ja stsenarist Jung Yun Jung ning produtsent JTBC Studio.

Peale grupi osalevad draamas ka 'Oh My Ghost' näitleja Kwak Si Yang ja algaja näitleja Kim Min Gyu.

Seevastu 'IDOL' jõuab eetrisse 2021. aasta novembris.

LOE KA: Keskkooli kallid Yoon Si Yoon ja EXIDi Hani põrkuvad taas teineteisesse K-draamas 'You Raise Me Up'

Samal ajal mängib EXID Hani uroloogina romantilises komöödiadraamas 'You Raise Me Up' koos Yoon Si Yooniga.