Oodatud 'Bad and Crazy' 1. osa sai lõpuks avalöögi ja selles oli Lee Dong Wooki ja Wi Ha Jooni närvesööv esimene kohtumine.

Loe edasi, et teada saada, kuidas see esimeses osas läks!

'Bad and Crazy' 1. jagu: Ryu Soo Yeol püüab kõvasti edutamist saada

'Bad and Crazy' 1. osas püüdis Ryu Soo Yeol (Lee Dong Wook) olla politseiametniku töös hea, et talle lubati ametikõrgendust. Pärast seda, kui tema esimene juhtum õnnestus, anti Soo Yeolile veel üks ülesanne, mis annaks talle pileti kauaoodatud tasu eest.Lee Dong Wook / 'Bad and Crazy' 1. osa(Foto: tvN-i Instagram) Lee Dong Wook / Bad and Crazy still

Ta pidi aitama kongresmen Do Yoo Gonil (Lim Ki Hong) ja politseiametnikust Do In Beomi nõbul (Lee Sang Hong) oma segadust ära koristada, et valimised võita. Kuna ta oli meeleheitel, võttis Ryu Soo Yeol ülesande vastu.

Samal ajal unistas Ryu Soo Yeol kiivrist, kes teda alati eikusagilt välja tiris. Neil oli saunas sees äge kohtumine.

Oh Gyung Tae otsustas leida Jeong Yu Na, kuid sai Do In Beomi raamidesse

Oh Gyung Tae (Cha Hak Yeon) on lahke ja süütu politseinik, kes andis lapsele lubaduse teda aidata ja kadunud ema leida. Algaja politseinik läks jaoskonda teatama kadunud isikust nimega Jeong Yu Na. Seejärel sai ta teada, et juhtumist teatati juba nädalaid tagasi ja selle eest vastutav Do In Beom lasi ta tagasi.

(Foto: tvN)

Kuid ta oli visa, et leida lapse jaoks Jeong Yu Na. Gyung Tae avastas Yu Na aadressi ja tormas sinna. Algul kontrollis ta korteri iga nurka ega leidnud midagi alles siis, kui nägi vannitoas verd.

Ootamatult sisenes Do In Beom kohale ja peksis teda, kuni ta oli must-sinine. Järgmisel päeval läks Ryu Soo Yeol nende politsei peakorterisse ja kuulas üle Oh Gyung Tae. Soo Yeol sai teada, kui heasüdamlik oli noor ohvitser, kes täitis võõrale lapsele antud lubaduse ema tagasi tuua.

Vahepeal kohtub Ryu Soo Yeol Do In Beomiga ja pärast temaga rääkimist tekkis tal kahtlus, et In Beom varjab midagi.

Järgmisel päeval külastas Oh Gyung Tae Jeong Yu Na kohta, kuid teda raamis Do In Beom. Yu Na naaber süüdistas algaja ohvitseri valesti ahistamises, kes tunnistas hiljem, et In Beom käskis tal lihtsalt tegutseda.

Ryu Soo Yeol näeb lõpuks kiivri nägu

Do In Beomi juhtumi tõttu hakkas Ryu Soo Yeol teadmata kadunud Jeong Yu Na vastu rohkem uudishimu. Ta aitas Oh Gyung Tael oma nime politsei eest selgeks teha.

SULLE VÕIB MEELDIDA KA: IN THE LOOP: 'Bad and Crazy', 'Snowdrop', 'Bulgasal', 'Moonshine' on selle nädala uusimad draamad, mis esilinastuvad

Lee Dong Wook / Halb ja hull Ep 1(Foto: iQIYI Instagram)

Seevastu Ryu Soo Yeol unistab taas samast kiivrimehest, kes teda muudkui igale poole tirib. Ajal, mil Oh Gyung Tae oli kriitilises olukorras pärast tõendite avastamist, mis tõestavad Jeong Yu Na juhtumi tegelikku süüdlast, ilmus kiivrimees uuesti Soo Yeoli ette, et hoiatada teda, et Gyung Tae on ohus.

Nad päästsid Oh Gyung Tae põlevast korterist. Enne 1. jao lõppu näitas kiivrit kandev mees lõpuks Ryu Soo Yeolile oma nägu ja see andis märku nende uue ühise teekonna algusest.

KUI SA JÄKSID SELLEST MÄRKA: Wi Ha Joon soovib võita parima paari auhinna koos Lee Dong Wookiga nende 'Bad and Crazy' Bromance'i eest

Kas olete vaadanud 'Bad and Crazy' 1. osa? Jagage oma mõtteid meiega kommentaarides!

Rohkemate Korea draamauudiste saamiseks hoidke oma vahelehed lahti siin Kiltandkeeleys.

Kiltandkeeley omab seda artiklit.

Kirjutas Shai Collins.