Jang Hyuk rääkis oma põnevast tegelaskujust oma tulevases filmis 'Jõe haud'.

44-aastane staar üllatab fänne kindlasti oma kolmemõõtmelise kurikaela rolliga, mille nimi on Min Seok.

Režissöör Yoon Young Bini juhitud uus märulikrimifilm põhineb Bang Jin Ho samanimelisel romaanil.See keskendub pensionile jäänud elukutselise tapja vandenõule, reetmisele ja ambitsioonidele ning tema elu muutvale eesmärgile.

Pärast lõpuks organisatsioonist väljumist satub ta aga juhtumisse, püüdes kaitsta teismelist tüdrukut, kellest ootamatult juhiks saab.

Jang Hyuk mängib pahalast filmis 'Jõe haud'

Oma tavapärasest karakterist kaugel arutleb Lõuna-Korea näitleja oma kogemustest noir-žanris näitlemisel.

Ta jagab, et film keerleb 'inimsuhete' ümber, mis tõstavad esile tegelaste 'üksinduse, mis tuleneb purunenud solidaarsustundest'.

Kolmemõõtmelise rolli kujutamise osas kirjeldab ta Min Seoki kui 'kurjuse telge', öeldes, et tal on see halastamatu kaabakas välisilme, kuid sügaval sisemuses peidab ta seda teist tüüpi isikut.

'Kuigi ta on kaabakas, ei tunne ta end ebamääraselt kurikaelana, kuid ma tõlgendasin seda nii, et võib arvata, et selle inimese sisemine seisund on inimene, kes on laeva lõksus.

Jang Hyuki jõe haud(Foto: Siduse peakorteri ametlik Instagram) Jang Hyuki jõe haud(Foto: Siduse peakorteri ametlik Instagram)

LOE ROHKEM: Need ägedad Korea näitlejad on üle 40 aasta vanad

Jang Hyuk südantlõhestavates märulistseenides

Kang Ha Na, Lee Joon ja Jang Hyuk(Foto: Siduse peakorteri ametlik Instagram)

Filmi 'Tell me What You Saw' staar kirjeldas üksikasjalikult ka oma trikkide sooritamise kogemust, kasutades enamikus stseenides nuga.

Ta ütleb, et trenn ja võtted läksid ladusalt ega vajanud temapoolset suuremat kohendamist, sest märulifilme ja sarju on ta teinud juba tükk aega.

'Põhimõtteliselt ei olnud mõõgatehnika väga raske, sest olin pikka aega tegutsemiseks treeninud.'

Meenutuseks mainis Jang Hyuk oma 2020. aasta intervjuus, et teeb ka ise trikke.

Oma esinemise ajal KBS2 saates 'Weekly Entertainment Live' paljastas ta, mis sundis teda otsustama oma action-stseenides duubleid mitte mängida.

Ta selgitas, et 1998. aasta filmi 'Zzang' võtetel oli ta tunnistajaks, kuidas kaskadöör õnnetuses viga sai, ja lisas: 'Pärast seda, kui nägin seda juhtuvat, olen püüdnud kõik oma märulistseenid ise teha.'

'Jõe haud' on Jang Hyuki taasühinemisprojekt Yoo Oh Sungiga

Märulitäht mainis oma mõtteid töötamisest koos Yoo Oh Sungiga, kes on ka tema osatäitja ajaloolises Kdramas 'Kaupmees: Gaekju 2015'.

Ta ütleb, et tal on mugav töötada ja ta tunneb sünergiat 'The Veili' näitlejaga, kuna on selle žanri ekspert.

2015. aasta KBS-i sarjas mängis Jang Hyuk mõjukat kaupmeest nimega Chun Bong Sam, samas kui Yoo Oh Sung võttis osa Gil So Gae'st.

Jang Hyuki uus draama koos Lee Jooni ja Kang Han Naga

(Foto: News 1 Korea, Kang Ha Na ja Lee Jooni agentuuri ametlik Instagram)

Lisaks tulevasele filmile 'Jõe haud' kinnitatakse, et 44-aastane staar osaleb uues ajaloolises draamas pealkirjaga 'Red Single Heart'.

Ta kehastab Park Kye Wonit, kes oli Joseoni dünastia ajal võimas isiksus.

JUHUL, KUI SA JÄTATE VÄLJA: KINNITATUD! Kang Han Na osaleb KBS2 ajaloolises romantikadraamas 'Punane üksik süda'

Selle artikli omanik on KDramastars

Kirjutas Geca Wills