Kaks tänapäeval tuntud Korea näitlejannat, Jeon Yeo Bin ja Kim Tae Ri, on kolinud uhiuude agentuuri.

J Wide Company teatab Jeon Yeo Bini ja Kim Tae Ri lahkumisest

12. juulil teatas J Wide Company, Jeon Yeo Bini ja Kim Tae Ri eelmine haldusagentuur, et kahe näitlejanna teed läksid lahku ja sõlmisid lepingu Management mmm-iga.

J Wide Company avaldatud ametliku avalduse kohaselt on grupp oma meeskonnas pikka aega töötanud töötajaid asutanud Management mmm, millest saab Jeon Yeo Bin ja Kim Tae Ri uus kodu.Vincenzo Still (3)(Foto: tvN ametlik Instagram)

J Wide selgitas, et Management mmm on agentuur, mis on loodud kahe Korea kuulsuse usaldusel. Vahepeal mainis J Wide Company, et nad jätkavad Jeon Yeo Bin'i ja Kim Tae Ri toetamist nende tulevaste mitmekülgsete projektide ja valitud karjäärivõimaluste jaoks.

Kim Tae Ri(Foto: J Wide Company Instagram)

Kuna J Wide Company on loonud tugeva sideme Management mmm meeskonnaliikmetega, jagasid nad, et nad toetavad Management mmm uut teed ja aitavad ka edaspidi üksteise tegevust heade äripartneritena.

Täiesti uus algus uue perega

Jeon Yeo Bin on oma nime show-äris üles ehitanud tänu loomulikule ja mitmekülgsele näitlejatööle nii draamades kui ka filmides. Ja enamikku tema projekte armastasid paljud ja nad pälvisid endiselt rohkem tähelepanu pärast seda, kui ta tegi suurepärase esituse Vincenzo ja Öö paradiisis . Ta valmistub ka oma väikese ekraani naasmiseks Netflixi originaalsarjaga Glitch.

Sulle võib meeldida ka: Song Joong Ki saadab Jeon Yeo Binile erilisi kingitusi + Taecyeonist saab Jang Han Seok viimases osas 'Knowing Bros'

Hiljuti mängis ta ka MSG Wannabe muusikavideos.

Näitleja Kim Tae Ri, kes tegi filmis debüüdi Käsilane on arenenud mitmekülgseks kunstnikuks ja jätkanud mitmekülgse näitlemise näitamist oma varasemate projektide kaudu, nagu Väike mets, 1987, Mr.Sunshine, ja Kosmosepuhastajad. Samuti eeldatakse, et ta teeb oma suure ekraani tagasituleku teise ulmefilmiga Tulnukas kõrvuti näitlejatega Kim Woo Bin, Ryu Jun Yeol, So Ji Sub jt.

Loe ka: Kim Woo Bin, Kim Tae Ri ja Ryu Jun Yeol lõpetasid lõpuks oma uue filmi 'Tulnukas' filmimise

Mõlemad on juba töötanud koos A-nimekirja näitleja Song Joong Kiga. Ka Jeon Yeo Binil ja Kim Tae Ril on silmapaistvad võlud ja näitlejatööd, mis panid vaatajad nende eelseisvaid projekte ootama.

Pärast uue ettevõttega liitumist alustavad Kim Tae Ri ja Jeon Yeo Bin uut algust perekonnaga, keda nad on juba aastaid usaldanud.

Mida saate öelda Jeon Yeo Bini ja Kim Tae Ri uue agentuuri kohta? Jagage oma mõtteid meiega kommentaarides!

Rohkemate K-Drama, K-Movie ja kuulsuste uudiste ja värskenduste vaatamiseks hoidke oma vahelehed avatuna siin Kiltandkeeleys.

Kiltandkeeley omab seda artiklit.

Kirjutas Shai Collins.