Ahn Bo Hyun, kes on tuntud oma kurikaela rolli poolest JTBC saates 'Itaewon Class', pälvis vaatajate tähelepanu paindliku näitlejatööga. Enamik inimesi näeb teda eduka kunstnikuna tänu tema eelmistele ja tulevastele suurprojektidele. Aga kas teadsid? Enne kuulsuse saavutamist pidi Ahn Bo Hyun enda ülalpidamiseks võtma erinevaid näitlemisega mitteseotud töid.

Ahn Bo Hyun jagab oma tagasihoidlikku karjäärireisi

Mitte kõik kuulsused ei alustanud suurelt ja sündisid hõbelusikad suus. Mõned pidid enne oma unistuste töökohale jõudmist valima erinevaid teid ja Ahn Bo Hyun on üks neist inspireerivatest inimestest, kes ei kõhelnud proovimast teha töid, mis on tema praegusest näitlejatööst kaugel.

Yumi(Foto: TVING ametlik Instagram)

Oma hiljutisel külalisesinemisel varieteeprogrammis 'Knowing Bros' jagas 'Minu nime' staar näitlejatele ja avalikkusele, et nägi enne show-ärisse jõudmist palju vaeva oma elamiskulude eest.Ahn Bo Hyun tunnistas, et tal on Gangnamis palju osalise tööajaga töökohti, nagu töö toiduplatsil, bensiinijaamas ja ajalehtede kohaletoimetamine.

33-aastane näitleja tegi oma näitlejadebüüdi kättemaksusarjas 'Kuldne rist' 2014. aastal. Vaatajate silmis hakkas ta aga märgatavaks muutuma, kui ta esines Song Joong Ki ja Song Hye Kyo 2016. aasta draamas 'Descendants of the the the Descendants' Päike, kus ta mängis sõjaväesõduri rolli.

Ahn Bo Hyun(Foto: Ahn Bo Hyuni Instagram)

Hoolimata tunnustusest, mida ta jätkuvalt sai, ei piisanud Ahn Bo Hyuni palgast veel arvete tasumiseks. Järgmise asjana otsis ta taas osalise tööajaga töökohti. Meesstaar ütles, et tema draamade tõttu tunnustamine ei võrdu elamiskulude ülalpidamiseks piisavalt rahaga.

Ahn Bo Hyun(Foto: Ahn Bo Hyun ametlik Instagram)

Ta jätkas oma südantlõhestava kogemuse jagamist, kui ta ehitusplatsil tööle asus.

Ahn Bo Hyun mainis, et tema koduprovintsis Busanis asuvas sõpruskonnas oli Bo Hyun sama kuulus kui Song Joong Ki. Ühel päeval, kui ta oli hõivatud ehitusplatsil töötamisega, helistasid sõbrad talle videoga. Kuna nad olid tema sõbrad, võttis ta kohe kõne vastu. Kuid ootamatult selgus, et tema sõbrad tahtsid oma sõprust temaga mõnele oma sõbrale näidata. Kui nad nägid teda kaitsekiivrit kandmas ja ehitusplatsil töötamas, jäid kõik Ahn Bo Hyuni sõbrad vait.

SULLE VÕIB MEELDIDA KA: Ahn Bo Hyuni suhte staatus 2021: kas 'Minu nimi' näitleja käib kellegagi kohtamas?

'Minu nime' staar Ahn Bo Hyun hakkab meelelahutuses oma nime üles ehitama

Õnneks koges 2018. aastal pärast rasket tööd Ahn Bo Hyun oma näitlejakarjääris stabiilsust. Alates oma silmapaistvast osatäitmisest filmis 'Itaewon Class' kuni omaenda draamade 'Minu nimi' ja 'Yumi rakud' meespeaosatäitmiseni pälvib näitleja lõpuks tunnustuse, mida ta väärib.

Ahn Bo Hyun(Foto: Dispatch_Style ametlik Instagram)

Väiksematest rollidest kuni Kdrama tõusvate juhtivate meeste hulka jõudmiseni peaks Ahn Bo Hyun lähikuudel selles valdkonnas domineerima.

Tegelikult kinnitatakse ta juba 3. novembril taas peaosaliseks uues sarjas 'Sõjaväeprokurör Doberman' koos oma uusima esileedi Jo Bo Ah'ga. Kdrama kohtub vaatajatega 2022. aasta esimesel poolel.

KUI SA JÄKSID SELLEST MÄRKA: Kinnitatud! Ahn Bo Hyun, Jo Bo Ah ja palju muud mängivad uues K-draamas 'Sõjaväeprokurör Doberman'

Mida saate öelda Ahn Bo Hyuni inspireeriva teekonna kohta? Jagage seda meiega kommentaarides.

Rohkemate K-Drama, K-Movie ja kuulsuste uudiste ja värskenduste vaatamiseks hoidke oma vahelehed avatuna siin Kiltandkeeleys.

Kiltandkeeley omab seda artiklit.

Kirjutas Shai Collins.