üks(Foto: Awesome Entertainment)

Park Seo Joon on tohutult populaarne Lõuna-Korea näitleja, kelle fännid ulatuvad üle maailma. Ta on tuntud oma rollide poolest teledraamades Tapa mind, tervenda mind (2015), Ta oli ilus (2015), Hwarang: The Poet Warrior Youth (2016–2017), Fight for My Way (2017), Mis on valesti sekretär Kimil (2018) ja Itaewon Class (2020) ); ja filmid Kurjuse kroonikad (2015), Midnight Runners (2017) ja The Divine Fury .

Praegu pildistab ta koos populaarse lauljanna ja näitleja IU-ga filmi 'Dream' jaoks. Fännid ootavad tema tagasitulekut suurel ekraanil paljude ootustega.

Hiljuti esines Park Seo Joon Park Bo Gumi ja Park So Dami draamas 'Nooruse rekord' tippstaari kaameorollis. Võtetest paljastati kaadritagused fotod ja fännid ei saa jätta talle südamest silma!üks(Foto: Awesome Entertainment) (Foto: Awesome Entertainment) (Foto: Awesome Entertainment) (Foto: Awesome Entertainment) (Foto: Awesome Entertainment) (Foto: Awesome Entertainment) (Foto: Awesome Entertainment) (Foto: Awesome Entertainment) (Foto: Awesome Entertainment) (Foto: Awesome Entertainment) (Foto: Awesome Entertainment) (Foto: Awesome Entertainment) (Foto: Awesome Entertainment) (Foto: Awesome Entertainment) (Foto: Awesome Entertainment) (Foto: Awesome Entertainment) (Foto: Awesome Entertainment) (Foto: Awesome Entertainment) (Foto: Awesome Entertainment) (Foto: Awesome Entertainment) (Foto: Awesome Entertainment) (Foto: Awesome Entertainment) (Foto: Awesome Entertainment) (Foto: Awesome Entertainment) (Foto: Awesome Entertainment) (Foto: Awesome Entertainment)

Park Seo Jooni kohta

Park tegi oma karjääridebüüdi 2011. aastal, kui ta esines Bang Yong-guki singli 'I Remember' muusikavideos. Seejärel esines ta teledraamades Dream High 2 (2012), Pots of Gold (2013), One Warm Word (2013) ja A Witch's Love (2014). Oktoobrist 2013 kuni aprillini 2015 oli ta muusikapanga saatejuht.

Park Seo Juni läbimurderollid tulid 2015. aastal draamadega „Kill Me, Heal Me” koos Ji Sungi ja Hwang Jung Eumiga ning „She Was Pretty” samuti koos Hwang Jung Eumiga. Samal aastal osales Park põnevusfilmis 'Kurjuse kroonikad'.

2016. aastal mängis Park megahittes noorte ajaloodraamas Hwarang: The Poet Warrior Youth koos Go Ara, BTS V, SHINee Minho, Park Hyung Siki, Do Ji Hani, Cho Yoon Woo ja So Ye Jiga. Draama osutus uskumatuks eduks ja Park Seo Joon oli hõlpsasti röövinud miljonite südamed.

Veelgi läbimurdelisemat edu saavutas ta 2017. aasta romantikakomöödia draamas 'Fight for My Way' koos Kim Ji Woniga. Telesari oli Lõuna-Koreas suur hitt ja saavutas oma ajapilus reitingute tipu. Samal aastal mängis ta oma esimest peaosa suurel ekraanil märulikomöödias Midnight Runners koos Kang Haneuliga. Park Seo Jun võitis selle filmi eest parima uue näitleja auhinna suurtel filmide auhinnatseremooniatel, nagu Grand Bell Awards ja Korea Filmikriitikute Ühenduse auhindade jagamine.

TVN-i 2018. aasta romantilises komöödiadraamas 'Mis on sekretär Kimil viga' mängis Park Seo Jun koos Park Min Youngiga. Paaril oli hämmastav keemia ja sari oli tohutu hitt. Park Seo Jun pälvis oma esinemise eest kriitikutelt äärmiselt positiivse hinnangu, kuna Korea ajakirjandus nimetas teda 'romantilise komöödia meistriks'.

Hiljuti mängis Park peaosa okultses õudusfilmis 'The Divine Fury' (2019). Samal aastal töötas Park Asiana rahvusvahelise lühifilmide festivali erižüriina. Ta esines ka külalisesinemisega, alustades Oscari võitnud filmist Parasiit (2019).

2020. aastal mängis Park Seo Jun JTBC kättemaksudraamas 'Itaewon Class' Park Sae Royi rollis koos Kim Dami Jo Yi Seoga. Draama põhines samanimelisel veebifilmil. See oli algusest peale edukas ning pälvis tunnustust huvitava loo arenduse ja värvikate esituste eest. Ta mängib ka spordifilmis 'Dream' jalgpallurist, kellest sai treener nimega Yoon Hong-Dae, mille režissöör on Lee Byeong Heon.