Lee Rim on Luna kinni püüdnud. Ta pakub talle Jung Tae Euli elu Korea Vabariigis. Luna, kellel on raskusi oma elu elamisega, köidab pakkumist.

Kuninglik palee oli kõrgendatud valmisolekus ja tegi ettevalmistusi prints Buyeongi matusteks. Kuningas Gon on oma onu matusetseremooniaid esitledes ahastuses. Prints Buyeong oli tema teine ​​isa pärast seda, kui ta jäi noores eas orvuks. Ta kaitses kuninglikku paleed ja juhendas kuningas Goni, kui ta üles kasvas. Leedi Ok-Na jaoks oli suur šokk, et ta kaotas oma jõu ja vajas pärast riitusi puhata.

Minister Koo sai tõendid piltidest, mis näitavad, et Lee Rim on elus ja linnas toimunud intsident kuningas Goniga vastab tõele.Korea Vabariik

Jung Tae Eul on hõivatud kõigi Lee Rimiga seotud inimeste jälitamisega. Shin Jae on huvitatud mõistatuste kogumisest ja lahendamisest, kuna see annaks vastuse tema olemasolule praeguses maailmas, kus ta praegu elab. Nüüd on nad Song Jeong Hye, naise järel, kes viib nad Lee Rimi juurde. Ta on kuningas Goni naine ja ema Korea maailmas. King Goni eksistents Koreas lõppes 7-aastaselt, kui Lee Rim tappis poisi, et seda peatada.

Korea kuningriik

Buyeongi vanim poeg lükati troonilt oma isakoha pärimisest. Ta kavatseb pärast matusetalitust riigist lahkuda.

Vahepeal on Luna valmis Coreast lahkuma ja valmistub kandma elu, mida ta tahtis kogeda.

Minister Koo avaldas artikleid, mis puudutasid Lee Rimi olemasolu ja palee ebaausust informatsiooni avalikkuse eest varjamisel.

Korea Vabariik

Shin Jae tabab saba ja Lee Rimi mehed ründavad teda. Nad andsid talle telefoni, mida kasutatakse Lee Rimi kõnede vastuvõtmiseks. Tae Eul on šokeeritud, nähes kogu verd oma sõbra käes. Nad kavatsevad oodata Lee Rimi kõnet ja mõlemad on temaga silmitsi, kui aeg käes.

Korea kuningriik

Kuningas Gon avastas, et tema onu külastas Busanis asuvat Eosu raamatupoodi. Ta läks Lee Rimis töötavate meeste poole uurima, kuid nad ei jaganud mingit infot.

Kuningas Gon käskis pea maha raiuda Kim Gi Hwanil, ühel meestest, kes toetas Lee Rimi öösel, mil tema isa mõrvati. Ta tabati Koreas ja toodi tagasi kuningriiki. Hukkamisseadus üllatas kõiki, sest viimase 62 aasta jooksul pole kuningriik kordagi sellist karistust määranud, vaid kuningas Gon tegi selle teoks.

Korea Vabariik

Tae Eul nägi tuttavat nägu ja kui ta sellele lähenes, on see Koo olemasolu tema maailmas.

Luna valmistas end Tae Euli moodi välja. Ta ostis juuksevärvi ja uuris, kuidas ta perega räägib ja käitub. Lee Rim tõi Luna Koreasse Tae Euli elu elama.

Tae Eul harjutas oma maja juures paar lööki. Ta tundis soovi juua ja vett võtta, kuid ta jäi teadvuseta.

Korea kuningriik

Kuningas Gon leidis raamatupoe Busani slummipiirkonnast, kus varjavad end Lee Rimi mehed. Ta käskis kuninglikel valvuritel sellesse kohta tungida ja tappa kõik, kes raamatupoest välja tulevad. Samuti avastas ta, et Lee Rim vahetab inimesi oma kolleegidega mõlemas paralleelmaailmas. Nüüd on tema järgmiseks ülesandeks Tae Euli päästmine ja kaitsmine.

Vahepeal, kui Tae Eul ärkas, hoiavad teda kauges kohas relvastatud mehed pantvangis. Poiss, kes mängib jojot, kes väidab, et taastab mõlemas maailmas tasakaalu, tuli talle appi. Seejärel õnnestus tal jõugust jagu saada ja ta võttis põgenemisauto. Ta sai autoroolis teada, et on nüüd Koreas.

Tae Eul jõudis linna ja leidis telefoniputka. Ta valis kõndimisraskustes ja väsinuna Kingi numbri ja palus King Gonilt abi. Kui ta telefoni hargile pani, põrutas suur veoauto kabiini just õigel ajal, et ta hüppas ja end surmast päästis. Ta peksis juhti, kui too püüdis teda haarata. Tae Eul eemaldus ja kõndis tee keskele. Ta mõistis, et tema poole on tulemas rühm jõugusid. Ta tundis end lootusetult, kui ta relva tõstis ja neile osutas.

Kui ta oli lootusetusele alistumas, kogunesid helikopterite mürisev heli ja politseisireenid, et katta tema asukohta. Tagant kostis valju kappavate hobuste häält. Kuningas Gon tungib edasi ja käsib oma meestel kaitsta keskel asuvat naist – ta on tulevane Korea kuninganna.

Kuningas Gon ja tema mehed võidavad kõik jõugu liikmed ja ta jookseb Tae Euli poole. Ta kallistab teda tugevalt, kui naine valust nutab.