Ajakirjanikud avaldasid hiljutises YouTube'i otseülekandes, et Jun Ji Hyuni abielu on kaljudel pärast seda, kui tema abikaasa oli seotud afääriga.

Mis käivitas näitlejanna Jun Ji Hyuni seotud lahutusjutud?

Lahutusuudised levisid mullu 2. juunil, kui Garo Sero Institute'i YouTube'i kanalil oli otseülekanne ja saatejuhid mainisid, et näitlejanna Jun Ji Hyun ja tema abikaasa Choi Joon Hyuk on 2020. aasta viimasest kuust lahus.

Lisades ütlesid nad, et K-draama staar keeldus lahutust jätkamast.Jun Ji Hyun(Foto: Uudis1)

Vahepeal olevat Choi Joon Hyuk nende majast juba lahkunud. Kaks meesreporterit paljastasid otseülekandes, et Jun Ji Hyun ei taha lahutada, kuna see mõjutab tema karjääri, eriti tema erinevaid ja suuremaid brändireklaame.

Vaadake seda postitust Instagramis

Postitus, mida jagas Alexander McQueen (@alexandermcqueen)

Tema abikaasa on kuuldavasti taotlenud lahutust, samas kui Jun Ji Hyun kaalub välismaale rändamist. Meessaatejuhid väitsid, et Choi Joon Hyuk võib paluda lahutust, kuna tal on suhe.

SULLE VÕIB MEELDIDA KA: Ju Ji Hoon õrritab fänne võimalikust romantikast Jun Ji Hyuniga filmis 'Mount Jiri'

Väidetavalt väldib Jun Ji Hyun lahutust

Oma arvukate rekordiliste projektidega filmidest draamadeni on Jun Ji Hyun tuntud kui üks Lõuna-Korea A-nimekirja ja lugupeetud näitlejannadest. Lisaks näitlemisprojektidele osaleb 'Minu armastus tähest' juht erinevates brändikampaaniates.

Vaadake seda postitust Instagramis

Postitus, mida jagas 전지현 - JUN JI HYUN (@ junjihyun.official)

Kuna 39-aastane naisstaar võib brändidele negatiivse maine toomise eest trahve maksta, on see üks põhjusi, miks Jun Ji Hyun lahutust väldib.

Kõige rohkem rääkisid reporterid, et näitlejanna väldib lahutust oma kahe lapse tõttu, kes on kõigest 3- ja 5-aastased.

Jun Ji Hyun abiellus 2012. aasta aprillis Choi Joon Hyukiga. Tema abikaasa on pankur ja väidetavalt pärit jõukast perest – ta on kuulsa hanbokidisaineri Lee Young Hee lapselaps ja Lee Jung Woo poeg, kes on ka tuntud moelooja.

Vaadake Garo Sero Institute'i täielikku otseülekannet siit.

Jun Ji Hyuni trendid Twitteris

Vahetult pärast seda, kui kass oli kotist välja tulnud, avaldasid Jun Ji Hyuni fännid näitlejannale oma toetust, kusjuures mõned väljendasid oma pahameelt kinnitamata afääri üle.


Jun Ji Hyuni agentuur Culture Depot ei ole veel selle probleemi kohta avaldust avaldanud.

Vahepeal naaseb 'Sinise mere legendi' näitlejanna väikesele ekraanile filmidega 'Mount Jiri' ja 'Kingdom: Ashin of the North'.

KUI SA JÄKSID SELLEST MÄRKA: Vaadake neid 2021. aasta 5 kõige rohkem tasustatud K-draama kuulsust

Mida saate öelda näitlejanna Jun Ji Hyuni lahutuskuulujuttude kohta? Ärge unustage oma mõtteid meiega kommentaarides jagada!

Rohkemate K-Drama, K-Movie ja kuulsuste uudiste ja värskenduste vaatamiseks hoidke oma vahelehed avatuna siin Kiltandkeeleys.

Kiltandkeeley omab seda artiklit.

Kirjutas Shai Collins