Modell-näitleja Nam Joo Hyuk on Esquire Korea uusim aprillinumbri kaanimudel. Samuti mainis ta viimases ajakirjaintervjuus rohkem oma draama 'Kakskümmend viis, kakskümmend üks' kohta.

'Kakskümmend viis, kakskümmend üks' täht on Esquire Korea aprillinumbri uus kaanemudel

Nam Joo Hyuk röövib järjekindlalt vaatajate südameid, mängides Baek Yi Jinit tvN-i romantika-noortedraamas 'Twenty Five, Twenty One', mis on oma ajapiludes nädalavahetustel esikohal.

Ta kaunistas Esquire Korea aprillikuu kaanenumbrit. Näitleja rääkis oma käimasolevast sarjast ning kogemustest, mis tal oli näitlejate ja meeskonnaga.Vaadake seda postitust Instagramis

Esquire Korea (@esquire.korea) jagatud postitus

Nam Joo Hyuk on Dior Mani suursaadik ja ta eksponeeris oma poiss-sõbra imagot, kui ta oli riietatud kuulsa kaubamärgi uusima kollektsiooniga.

Sarjas on 'Tõstmise haldjas Kim Bok Joo' staar Taeyangi keskkooli vilistlane, kus mängivad Na Hee Do (Kim Tae Ri), Ko Yu Rim (WJSN Bona), Ji Woong (Choi Hyun Wook) ja Seungwan ( Lee Yoo Myoung) osalevad ka.

Nam Joo Hyuk jagab oma armastuse ülestunnistusi

Seoses finantskriisiga, mida tema perekond koges, püüdis Yi Jin täita oma unistust saada reporteriks. Ajakirja intervjuu ja fotosessioon toimusid pärast 8. osa eetristamist. Seoses stseeniga, kus Na Hee Do ütles Baek Yi Jinile: 'Ma pean sind saama', küsiti staarist, kuidas ta oma tundeid nooremate aastate jooksul tunnistas.

Kim Tae Ri, Nam Joo Hyuk, Twenty Five Twenty One(Foto: tvN ametlik Instagram)

LOE KA: Kim Tae Ri suhte staatus 2022: kas 'Kakskümmend viis, kakskümmend üks' näitlejanna tutvub kellegagi?

Nam Joo Hyuk ütles vastuseks, et on veel lasteaias ja algklassides käinud palju ülestunnistusi. Tema sõnul, kui sulle keegi meeldib, mine ja julge oma tundeid tunnistada, et sa seda lõpuks ei kahetse.

Nam Joo Hyuk tegutseb filmis 'Kakskümmend viis, kakskümmend üks' loomulikult ja mugavalt

K-draama känts jagas ka võitlusi, millega ta kogu oma näitlejakarjääri kokku puutus. 'Olen varem mänginud palju noortedraamasid. Mõnikord kaob motivatsioon endast uut külge näidata.'

Seetõttu nägi Nam Joo Hyuk filmis 2521 vaeva, et oma tegelaskuju kallal töötada.

Nam Joo Hyuk(Foto: tvN ametlik Instagram)

Kuid tänu kaasnäitlejatele ja draamajuhile sai ta neilt uusi asju õppida. See aitas tal säilitada Baek Yi Jini iseloomu.

Teisest küljest väljendas K-südamemees oma rahulolu helge atmosfääriga filmi 'Kakskümmend viis, kakskümmend üks' võttekomplekti üle. Joo Hyuk veetis vaheajal aega ka töötajate ja kaasnäitlejate seltsis lauatennist ja jalavõrkpalli mängides.

Nam Joo Hyuk, Kim Tae Ri(Foto: tvN ametlik Instagram)

Positiivne atmosfäär võtteplatsil oli hea ja pani peaosatäitja mugavalt ka kohapeal tegutsema. Ta lisas ka, kui loomulik on tema koomiline näitlemine sarjas. Nam Joo Hyuk hoiab oma näitlemise loomulikuna, et vaatajad saaksid tema emotsioonidega hõlpsasti ühendust võtta.

Vahepeal külastage Esquire Korea oma ametlik leht ja Instagram et saada rohkem teada Nam Joo Hyuki värskeima ajakirjakaane kohta.

KUI SA JÄKSID SELLEST MÄRKA:'Kakskümmend viis, kakskümmend üks' 12. jagu: Tae Yangi keskkooli meeskond seisab silmitsi uue algusega + Kim Tae Ri, Nam Joo Hyuk loovad armsaid mälestusi

Mida saate öelda Nam Joo Hyuki tegelaskuju kohta filmis 'Kakskümmend viis, kakskümmend üks'?

Rohkemate K-Drama, K-Movie ja kuulsuste uudiste ja värskenduste vaatamiseks hoidke oma vahelehed avatuna siin Kiltandkeeleys.

Kiltandkeeley omab seda artiklit.

Kirjutas Shai Collins.