Korea draama 'Be Melodramatic' saab peagi veebifilmi versiooni!

8. detsembril kinnitati, et 2019. aastal eetris olnud JTBC hittsari 'Be Melodramatic' toodetakse veebifilmina.

'Be Melodramatic' on koomiksisari, mis räägib kolme kolmekümnendates eluaastates naise muredest, suhetest ja igapäevaelust, keda kehastavad Chun Won Hee, Jeon Yeo Bin ja Han Ji Eun. Vaatajatele meeldis see selle kontseptsiooni ja huvitavate joonte tõttu, mis jäid publikule ikooniks.Stsenaariumi kirjutasid Lee Byung Hun ja Kim Young Young ning režii eest vastutasid Lee Byung Hun ja Kim Hye Young. 'Be Melodramatic' on paljude jaoks pidevalt räägitud kui eludraamast ja see on erinevate veebivoogedastusplatvormide kaudu laiema publiku jaoks üle maailma jätkuvalt populaarne.

Ja nüüd jõuab see uue vaatajaskonnani, kuna on kinnitatud, et see kohandatakse veebifilmiks, mida saavad lugeda nooremad põlvkonnad.

Jeon Yeo Bin(Foto: tvN ametlik Instagram)

Pärast filmi 'Be Melodramatic' hakkasid selle staarid tuntust koguma ja nüüdseks on nad meelelahutuse säravamate näitlejate hulka kuulunud. Jeon Yeo Bin tõusis edukalt kuulsuseni pärast seda, kui ta juhtis TVN-i krimikomöödiat draama 'Vincenzo' koos Song Joong Kiga ja salapärase krimifilmi 'Öö paradiisis'. Yeo Bin võitis ka suuri auhindu oma suurepäraste esituste eest.

(Foto: tvN)
Han Ji Eun

Han Ji Eun esines erinevates sarjades, nagu 'Kkondae Intern', 'Lovestruck in the City', 'My tomate is a Gumiho', 'The Witch's Diner' ja on valmis ühinema Lee Dong Wooki ja Wi Ha Jooniga tulevases draamas. 'Halb ja hull.'

Samal ajal keskendus Chun Woo Hee selliste filmide tegemisele nagu 'Vertigo', 'A Little Princess', 'Waiting for Rain' ja 'Stolen Identity'.

SULLE VÕIB MEELDIDA KA: 'Punane varrukamansett' ja peaosatäitjad Lee Junho ja Lee Se Young saavutasid draama- ja näitlejate edetabelis täiusliku kõik-tapu

K-draamas 'Fight for My Way', 'Healer' ja 'Signal' toodetakse ka veebitoonina

Sel 2021. aastal oli peale 'Be Melodramatic'i ka teisi Korea sarju, mille kohta teatati varem, et neil on veebifilmide kohandamine.

Fight For My Way näitlejad(Foto: KBS ametlik Instagram)

2017. aastal jõudis vaatajateni Park Seo Jooni ja Kim Ji Woni romantilis-komöödia-draama 'Fight for My Way', mis jõudis esimesena veebifilmis välja 2017. aastal. Kuu aega hiljem oli Ji Chang Wooki ja Park Min Youngi põnevus-romantiline draama 'Tervendaja' teine ​​kuulus veebifilmiks kohandatud saade.

Septembris liitus ringiga järjekordne meistriteos, mis on oodatud vaatajateni teises formaadis, tvN-i müsteeriumidraama. 'Signaal' mille peaosades on Lee Je Hoon, Kim Hye Soo ja Jo Jin Woong.

Samal ajal valmistub Park Bo Youngi ja Kim Young Kwangi megahiitlik romantikafilm 'On Your Wedding Day' ka veebifilmi versiooni jaoks.

KUI SA JÄKSID SELLEST MÄRKA: Park Min Youngi ja Ji Chang Wooki draama 'tervendaja' kinnitati, et neil on Webtooni kohanemine

Rohkemate K-Drama, K-Movie ja kuulsuste uudiste ja värskenduste vaatamiseks hoidke oma vahelehed avatuna siin Kiltandkeeleys.

Kiltandkeeley omab seda artiklit.

Kirjutas Shai Collins.