Park Min Young on pärast Namoo Actorsist lahkumist ametlikult koos Hook Entertainmentiga.Agentuur kinnitas uudist, et Hallyu staar 'on otsustanud saada Hook Entertainmentiga üheks pereks'.

Veelgi enam, etikett märkis ka, et nad toetavad 35-aastast näitlejannat.

'Anname kaaslasena endast parima, et näitleja Park Min Young, keda paljud inimesed armastavad oma ainulaadse karakteri ja siira näitlejatöö tõttu, saaks rõõmsalt keskenduda oma tööle ja särada igal ajal ja igal pool parema näitlejana,' mainis esindaja. .Teated tulevad pärast seda, kui Sports Chosun märkis, et näitlejanna ei pikendanud oma eksklusiivset lepingut oma toonase agentuuriga Namoo Actors.

Agentuur kinnitab, et Park Min Young lahkub Namoo näitlejatest

Park Min Young(Foto: Park Min Youngi Instagram | Harper's Bazaar)

Tema endine plaadifirma Namoo Actors kinnitas Park Min Youngi otsust agentuurist lahku minna, öeldes: 'Meie eksklusiivne leping Park Min Youngiga lõppes hiljuti. Otsustasime lepingut mitte pikendada.

'Tema eraelu' staar liitus Namoo Actorsiga 2017. aasta detsembris ja on sellest ajast saadik agentuuris töötanud.

Park Min Young on hiljutine staar, kes lahkus agentuurist, kus asuvad Hallyu säravaimad tähed, sealhulgas Song Kang, Goo Kyo Hwan, Park Eun Bin ja palju muud.

Mis puutub näitlejannasse, siis tema on hiljutine staar, kes Namoost lahkus. Mäletatavasti lahkusid sel aastal agentuurist ka Moon Chae Won ja Shin Se Kyung.

'Kurjuse lille' staar töötab nüüd YNK Entertainmentis, samas kui IU agentuur EDAM juhib praegu 31-aastast Lõuna-Korea kaunitari.

Park Min Youngi uus draama koos Song Kangiga

Song Kang, Park Min Young(Foto: Song Kangi ja Park Min Youngi ametlik Instagram)
Song Kang ja Park Min Young filmisid oma uut draamat 'Office Romance Cruelty'

Peaaegu 15-aastase karjääriga Park Min Young kindlustas oma nime meelelahutustööstuses paljude märkimisväärsete Kdramadega.

See sisaldab 'Sungkyunkwani skandaal', 'City Hunter' koos Lee Min Ho'ga, 'Her Private Life' ja megahitt koos Park Seo Jooniga 'Mis sekretär Kimiga viga on'.

LOE ROHKEM: 'City Hunteri' näitlejate värskendus 2021. aastal: Lee Min Ho, Park Min Young ja ülejäänud 2011. aasta Kdrama näitlejad on teinud järgmist.

Keset oma otsust agentuurist lahku minna, naaseb 35-aastane näitlejanna väikesele ekraanile koos kauaoodatud meeskonnaga koos Song Kangiga.

Hallyu staar esineb peaosalisena JTBC saates 'Meteoroloogiaagentuuri inimesed: kontoriromantika julmus', kus ta võttis enda kanda tõrjutud, kuid hästi organiseeritud ja äärmiselt särava Jin Ha Kyungi rolli.

Tulevane romantiline draama, mis jõuab eetrisse 2022. aastal, järgib riigi riikliku ilmateateteenistuse Korea meteoroloogiaameti töötajate lugu.

Fännid saaksid näha Park Min Youngi teist poolt, kui ta kujutab kedagi, kes elab raamatu järgi ning hoiab oma isikliku ja eraelu lahus.

Oma isiksuse tõttu sai temast 'valikuliselt autsaideer'.

Ta astus ka sotsiaalmeediasse ja jagas oma rollist pilguheitu, olles lõpuriietust kandes vapustav.

'Jin, Ha Kyung,' kirjutas ta koos hashtagiga 'uus tegelane'.

Park Min Young(Foto: Park Min Young ametlik Instagram)

See-eest mängib Song Kang Lee Si Wood, täielikku vastandit Jin Ha Kyungile, kes mõtleb kastist välja ja on vaba vaimuhoiakuga.

Lisaks kahele peaosatäitjale on filmis 'Meteoroloogiaagentuuri inimesed: kontoriromantika julmus' ka Yoon Park, kes mängib kontoriarmastust Han Ki Joon, Girl's Day's Yura kui ilmateade Chae Yoo Jin, Kim Mi Kyung Park Min Youngi emana ja rohkem.

Tulevane JTBC Kdrama alustas väidetavalt tootmist 2021. aasta suvel ja peaks eetrisse jõudma järgmise aasta alguses.

JUHUL, KUI SA JÄTATE MÄRKA: Vaadake neid tulevasi Kdrama paare, mida 2022. aastal jälgida

Selle artikli omanik on KDramastars

Kirjutas Geca Wills