2017. aasta tõi välja nii palju kõrgelt hinnatud ja hitt-draamasid, mis on täis romantikat, nalja ja isegi moraalseid õppetunde, millele vaatajad saavad alati oma elus tagasi vaadata:'Strong Woman Do Bong Soon', 'Fight For My Way', 'School 2017', 'Chicago Typewriter', kui nimetada vaid mõnda. Aga tunnistagem ükskord ja kõik. 'Sest see on minu esimene elu' on endiselt tähelepanuväärne. Suurepärase süžee ja põhjalikult kirjutatud stsenaariumiga draama ei vaevanud vaatajate südameid.

(Foto: tvN)

Näitlejate suurepärase näitlejatööga saavutasid vaatajad draamasarja täiesti uuel tasemel.

Aga kus on lõbusad ja omapärased 'Sest see on minu esimene elu' näitlejad ja mida nad praegu teevad? Uurime välja!Lee Min Ki

Arglik ja kohmakas, kuid samas omapärane arvutidisainer ja majaomanik Nam Se Hee, kes teeb ettepaneku korraldada oma pulbitseva ja võluva üürnikuga oma abielu, et tasuda oma korterihüpoteegi, võlus vaatajaid oma ainulaadsete võludega.

'Sest see on minu esimene elu' tähistab Lee Min Ki naasmist väikesele ekraanile peaosatäitjana alates 2007. aastast.

KUI SA JÄKSID SELLEST MÄRKA: Osatäitjate värskendus 'Armastus kuuvalguses' 2021: millised on Park Bo Gum, Kim Yoo Jung, B1A4 Jinyoung ja palju muud siiani?

Pärast draama lõppu mängis näitleja Lee Min Ki 2018. aasta JTBC fantaasiaromantilises melodraamas 'The Beauty Inside' koos filmiga 'Dr. Romantiline näitleja Seo Hyun Jin, 'Ma kuulen teie häält' näitleja Lee Da Hee ja 'Taasühendatud maailmad' näitleja Ahn Jae Hyun.

Ta esines põgusalt ka hittdraamas 'What's Wrong With Secretary Kim' koos Park Seo Jooni ja Park Min Youngiga.

2019. aastal mängis ta põnevusdraamas 'The Lies Within' koos filmi 'SF8' näitlejanna Lee Yoo Youngiga.

Ta esines hiljuti MBC 2021. aasta romantilises komöödias draamasarjas 'Oh My Ladylord' (tuntud ka kui 'Oh! Master') koos filmiga After School's Nana ja CNBLUE's Minhyuk.

Lee Min Ki astub üles ka tulevases JTBC draamasarjas 'My Liberation Journal', mis esilinastub 2022. aastal.

(Foto: tvN)

noor nii min

Kes unustaks kunagi armsa ja optimistliku Oh Ha Ni 2010. aasta hittdraamas 'Mänguline suudlus' koos nägusa näitleja Kim Hyun Joongiga?

Jung So Min mängis stsenarist Yoon Ji Ho rolli, kes on samuti üürnik, kes nõustus tema mugavuse huvides oma üürileandjaga abielluma.

2018. aastal kohtus Jung So Min taas Lee Min Ki-ga lühikese erifilmi kaudu TVN-i romantilises komöödias draamasarjas 'Mis sekretär Kimil viga on'.

Näitlejanna tegi koostööd kogenud näitleja Seo In Gukiga 2018. aasta müstilises põnevusdraamas 'Naeratus on teie silmadest lahkunud'.

Ta tegi ka mitmeid kaameesid erinevates Lõuna-Korea draamades 'Abyss', 'Be Melodramatic' ja 'My Roommate Is A Gumiho'.

2020. aastal mängis Jung So Min meditsiinidraamas 'Soul Mechanic' koos näitlejatega Shin Ha Kyun, Tae In Ho ja Park Ye Jin.

Jung So Min mängis hiljuti lõppenud romantikas draamas 'Monthly Magazine Home' koos näitlejatega Kim Ji Seok, Jung Gun Joo ja Kim Won Hae.

SULLE VÕIB MEELDIDA: 4 nooruslikku ja värskendavat K-draamast, mida tuleb enne kooliaasta algust vaadata

Näitlejanna naaseb ekraanile peagi ilmuva Lõuna-Korea filmiga 'Hundijaht'. Üksikasjad ja väljalaskekuupäev on veel avaldamata.

Esom

Parima naisnäitleja nominent ja filmi 'Scarlet Innocence' staar Esom mängis Woo Soo Ji rolli, ülimat tüdrukuarmastust ja ilusat tüdrukut, kellel on suurepärane isiksus, keda iga 'Sest see on minu esimene elu' vaataja armastas ja imetles.

Saate eduga jõudis Esom mitmele projektile. 2018. aastal tegi ta koostööd filmi 'Cheese In The Trap' näitleja Seo Kang Jooniga romantilises komöödiasarjas 'Kolmas võlu'. Ta osales ka filmis 'Mikroelupaik'.

Näitlejanna töötas koos veterannäitlejate Uhm Tae Goo, Chun Ho Jini ja Kim Young Miniga ka 2019. aasta põnevusdraamas 'Päästke mind 2'.

2020. aastal sai ta peaosa komöödiafilmis 'Samjin Company English Class' koos näitlejannadega Go Ah Sung ja Park Hye Soo.

Esom mängis ka enimmüüdud autori rolli 2021. aasta rom-comi filmis 'Single in Soul' koos kogenud näitlejate Lee Dong Wooki, Im Soo Jungi, Jang Hyun Sungi ja Kim Ji Youngiga.

Hiljuti esines ta väikesel ekraanil SBS-i krimimärulisarjaga 'Taksojuht' koos näitlejatega Lee Je Hoon ja Pyo Ye Jin.

(Foto: tvN)

Park Byung Eun

Mängulist, kuid armastavalt hoolivat tegevjuhti Ma Sang Good kehastas veterannäitleja Park Byung Eun. Ta mitmekesistas oma näitlejarolli rom-comi draama kaudu ja näitas oma näitlejameisterlikkust suurepäraselt.

2018. aastal osales ta filmides 'Suur lahing' ning draamas 'Teie austus' ja 'Müsteeriumikuninganna 2'.

Samuti kohtus ta 2018. aasta romantikakomöödia draamasarjas 'Mis sekretär Kimil viga on' oma filmi 'Sest see on minu esimene elu' kaasosaliste Lee Min Ki ja Jung So Miniga.

Park Byung Eun mängis 2019. aasta sarjades 'Voice' ja 'Arthdali kroonikad'.

Ta naasis suurele ekraanile ulmefilmiga 'Seo Bok' koos Gong Yoo ja Park Bo Gumiga.

Park Byung Eun ühineb Jeon Do Yeoni ja Ryu Jun Yeoliga JTBC 10. aastapäeva eridraamas 'Lost', mis esilinastub septembris.

SULLE VÕIB MEELDIDA KA: Filmi 'Ta oli ilus' osatäitjate värskendus 2021: kus on Park Seo Joon, Hwang Jung Eum ja veel kuus aastat pärast draama lõppu?

Näitleja osales ka ülimenukas põnevusdraamas 'Kingdom: Ashin of the North'.

Kim Ga Eun

Kim Ga Eun saavutas kodumaise populaarsuse pärast seda, kui ta mängis 2013. aasta fantaasiafilmis draamasarjas 'I Can Hear Your Voice' koos näitlejatega Lee Jong Suk, Lee Bo Young, Lee Da Hee ja Yoo Sang Hyun.

Filmis 'Sest see on minu esimene elu' kehastas ta kõigi lemmiktegelast, energilist ja kaunist naist, kes unistab ühel päeval abielluda, Yang Ho Rangi.

Pärast draama lõppu sai ta 2018. aasta romantilise komöödia peaosatäitjaksma 'Ma valisin tänavalt kuulsuse' koos 'Oh mu Venuse' südametemurdja Sung Hooniga.

2019. aastal esines ta kahes JTBC draamas 'Dazzling' ja 'The Wind Blows'.

Kim Ga Eun astus hiljuti üles 2021. aasta töökohadraamas 'Hullumeelsuse äärel' koos Jung Jae Youngi, Moon So Ri ja Lee Sang Yeopiga.

(Foto: tvN)

Kim Min Seok

Nationi lemmikkõrvalosatäitja Kim Min Seok astus üles kõrgeima reitingu saanud ja menukates draamades 'Lillebänd' ja 'Tere! School-Love On” ja „Kes sa oled: kool 2015”.

Ta pälvis tähelepanu ja tunnustuse pärast seda, kui ta kehastas arsti ja sõjaväe ohvitseri rolle 2016. aasta draamades 'Päikese järeltulijad' koos Song Joong Ki ja Song Hye Kyoga ning 'Arstid' koos Kim Rae Woni ja Park Shin Hyega.

Filmis 'Sest see on minu esimene elu' kehastas näitleja Yang Ho Rangi (Kim Ga Eun) noort tegevjuhti ja kauaaegset poiss-sõpra. Fännid ja vaatajad armastasid tema tegelaskuju ja tundsid talle sügavat vastukaja.

Ta tegi mitu kaameod draamades 'The Beauty Inside', 'Heart Surgeons' ja 'Reketipoisid'.

TEID VÕIB HUVITADA: 2021. aasta K-Drama esimene ja teine ​​meespeaosade vastasseisud ja armukolmnurgad

Näitleja liitus ka KakaoTV draamasarja 'Lovestruck in the City' näitlejatega, mille peaosades on Ji Chang Wook ja Kim Ji Won.

Kim Min Seok astus hõbeekraanile üles ka filmidega 'Monstrum' ja 'Jesters: The Game Changers'.

Aastal 2021 naaseb ta väikesele ekraanile KakaoTV eelseisva draamasarjaga 'Mootor sisse tänasest'. Tootmine ja üksikasjad on veel avaldamata.

Järgige KDramastarsit, et saada rohkem Kdrama, KMovie ja kuulsuste uudiseid!

Selle artikli omanik on KDramastars.

Kirjutas Elijah Mully.