Kaunis näitlejanna Shin Hye Sun peab kõnelusi uues tvN-i draamas peaosatäitjaks!

17. märtsil teatas News1 ja tema agentuuri YNK Entertainment kinnitusel, et Shin Hye Sun sai pakkumise astuda naispeaosatäitjaks tulevases tvN-i draamas 'Queen Cheorin' (sõnasõnaline pealkiri) ning teatatakse, et ta vaatab pakkumise positiivselt üle.

'Kuninganna Cheorin', mille võttepaigaks on Joseoni dünastia, on särav ja koomiline sulam sageukist (Korea ajalooline draama). Draama kirjutab stsenarist Park Gye Ok, kes kirjutas ka ' Arst vang ' ja ' Inspireeriv põlvkond ,“ ja ​​selle režissööriks on PD (produtsentrežissöör) Yoon Sung Shik, kes juhtis ka kuulsaid draamasid. Hwarang ' ja ' Paabeli torn .'Tulevane draama räägib loo Bong Hwani tegelaskujust, nüüdisajal elavast mehest, kelle hing oli lõksus Joseoni dünastia kuninganna kehas. See draama näitab lugu uuest ja värskest vaatenurgast, demonstreerides samas uhiuut žanri, kuna see nõustub võitlusega sooklišeede vastu.

Näitleja Shin Hye Sun debüteeris KBS-i saates. Kool 2013 .' Pärast seda saavutas ta kuulsuse rolliga KBSi nädalavahetuse draamas 'Aitab' 2016. aastal. Samal aastal mängis ta ka fantaasiaromantilises draamas ' Legend sinisest merest ' koos Lee Min Ho'ga.

Sellest ajast saadik on teda nähtud paljudes projektides, nagu tvN-i 'Saladuste mets', KBS. Minu kuldne elu ,'SBS's' 30 aga 17 ,' ja KBS's' Ingli viimane missioon: armastus .' Viimasel ajal on ta ka olnud kinnitatud osaleda filmis 'Innocence'.

Shin Hye-sun sündis 31. augustil 1989. 2015. aastal hakkas ta draamades palju suuremaid rolle saama. Oh mu kummitus ' ja ' Ta oli ilus .' Shin Hye Sun kehastas oma esimest peaosa filmis Päev .' Siis, kohe pärast seda, mängis ta tunnustatud filmi peategelast kuritegevus põnevik seeria Võõras . Ta oli ka osa näitlejatest, kellel oli esimest korda peategelase roll KBS2 draama' Minu kuldne elu .' See draama sai Lõuna-Koreas suureks hitiks 40% reitingutega, mis tõi kaasa noore näitlejanna tuntuse.

Näib, et Shin Hye Sun on õnnistatud sellega, et on saanud igal aastal palju projekte. 2018. aastal osales ta draama erisaates ' Surmahümn ' rolli kujutades Yun Sim-deok . Lisaks edule mängis ta ka romantilises komöödias ' Ikka 17 '. Ja viimaseks, just eelmisel aastal (2019) osales Shin Hye Sun fantaasiaromantilises draamas pealkirjaga ' Ingli viimane missioon: armastus .' Samal aastal oli ta osatäitja ka filmis 'Hauarööv'.

'Queen Cheorin' esilinastus peaks toimuma millalgi novembris.