Nüüd, kui populaarne SBS-draama on lõpetanud järjekordse eduka hooaja, jätkavad filmi 'Katusekorter 2' osatäitjad Eugene ja Lee Ji Ah oma valdkonna pealkirju.

Möödus täpselt nädal sellest, kui fännid olid tunnistajaks ootamatutele pöördetele, mis ümbritsevad Hera palee inimeste elu ning Shim Soo Ryeoni ja Logan Lee südantlõhestavat stseeni.

Katusekorruse 2 finaalis oli 3. hooaja uute näitlejate vastuvõtmisel ka äge kaljunemine.Sel ajal, kui lavastus valmistub kolmandaks osaks, mis peaks eetrisse jõudma tänavu juunis, võivad fännid mõelda, milline on elu pärast populaarset õhtust draamat.

Lee Ji Ah annab tagasi COVID-19-st mõjutatud õpilastele

Lee Ji Ah , kes mängis Na Ae-Gyo ja Shim Soo Ryeoni rolli, tõestab, et ta on midagi enamat kui lihtsalt ilus nägu, vaid tal on ka kuldne süda.

Vaadake seda postitust Instagramis

Postitus, mida jagas E.JIAH Lee Jiah (@e.jiah)

Uues raportis tegi 42-aastane näitlejanna hiljuti annetuse, et aidata õpilastel uue normaalsusega toime tulla. Nagu me kõik teame, on ülemaailmne pandeemia haridussektorit halvasti mõjutanud, kuna nad on kaugõppe läbiviimisel tuginenud tehnoloogiale.

Sellega otsustas Baeksangi võitja pakkuda õpilastele õppevahendeid Green Umbrella Children's Foundationi või ChildFund Korea raames. See on suureks abiks õpilastele, eriti neile, kes on pärit madala sissetulekuga peredest, kus puuduvad vahendid veebiõppe toetamiseks.

Teisest küljest avaldas ChildFund Korea president Lee Je Hoon tänu 'The Ghost Detective' näitlejannale ja ütleb, et nad on tänulikud Lee Ji Ahi 'huvi ja toetuse' eest lastele, lisades, et 'kasutame tänulikult tema väärtuslikke esemeid. on annetanud laste arengulõhe vähendamiseks.

LOE ROHKEM: 'Katusekorter 2' lõppes ületamatu seitsmenädalase jooksuga kui kõige kõmulisem draama

Eugene Sweepsi massiivne reklaam

Tema imetlusväärse kujutlusvõimega emast Oh Yoon-Heest pole see üllatav Eugene lõikab oma rasket tööd, kui ta sõlmib mitu toetuslepingut. Lõuna-Korea väljaande andmetel on 'All About My Mom' ​​staar luksusliku nahahooldusseadme Dual Sonic uus nägu.

Vaadake seda postitust Instagramis

Postitus, mida jagas @audrey_lovely_78

Veelgi enam, kaubamärgi ametnik paljastas, et nad valisid 'Katusekorter 2' näitlejanna tema 'terve ja särava energia' ning 'usaldusväärse kuvandi' tõttu, mis aitaks neil kujutada oma visiooni ja esindust kaubamärgina.

Lisaks hiljutisele toetusele kirjutas 40-aastane näitlejanna alla erinevatele reklaamidele, mis hõlmasid kosmeetikatoodete, tervislike funktsionaalsete toiduainete, ehitusettevõtete ja käsitsi valmistatud burgerite kaubamärke.

See tähendab, et fännid saavad lähinädalatel näha Eugene'i palju rohkem.

Etteruttavalt võib öelda, et 'Katusekorter 2' näitlejannaga liitumine on avanud 'Imelise elu' näitlejanna jaoks palju uksi.

2020. aastal pälvis Eugene SBS-i draamaauhinnad parima naisnäitleja kategoorias Oh Yoon-Hee rolli eest.

Eraldi uudistes kasutas Eugene ka võimalust avaldada vaatajatele ja fännidele tänu nende õhtuse draama tohutu edu eest.

Ta tänas neid selle eest, et nad on talle esimesest päevast peale 'nii palju armastust' andnud, lisades: 'Ma palun kõigil huvi tunda ka kolmanda hooaja vastu.'

KONTROLLI KA: Katusekorter 2 näitlejad jagavad 3. hooaega tervitades teadmisi ja kulisside tagamaid

Selle artikli omanik on KDramastars.

Kirjutas Geca Wills